Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Метамізол натрій + кофеїн-бензоату натрію (Metamizole sodium + Coffeine and ...

Категорія: Анестезіологія та реаніматологіяАнальгетичні засобиПохідні піразолонуМетамізол натрій + кофеїн-бензоату натрію

Метамізол натрій + кофеїн-бензоату натрію (Metamizole sodium + Coffeine and sodium benzoate) **

Комбінований препарат

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • І. КОФАЛЬГІН, табл. (Таблетки); 1 табл. (Таблетки) містить метамізолу натрію - 0.3 г, кофеїн-бензоату натрію - 0.05 г; виробництва АТ (артеріальний тиск) НВЦ "Борщагівський ХФЗ" м. Київ, Україна

Ціни в аптеках:

Особливості застосування у жінок під час вагітності та лактаціїї

Метамізол натрій:
Вагітність: Протипоказаний.
Лактація: Під час лікування припинити годування груддю, тому що метамізол натрію проникає в грудне молоко

Особливості застосування у дітей та осіб похилого віку

Метамізол натрій:
Діти, до 12 років: Застосовувати з обережністю та під суворим контролем лікаря: в лікуванні дітей до 5 років . До 1 року вводять тільки в/м (внутрішньом’язеве введення).
Особи похилого та старечого віку: Застосовувати з особливою обережністю та під суворим контролем лікаря.

Застереження щодо застосування

Метамізол натрій:
Інформація для лікаря: При парентеральному введенні лікарський контроль (висока частота АР (алергічні реакції), в т. ч. з летальним кінцем). У хворих на атопічну БА (бронхіальна астма) і полінози підвищений ризик реакцій гіперчутливості. Виключається використання для зняття г. (Гострий) болів у животі невстановленого генезу. При призначенні хворим з г. (Гострий) СС (серцево-судинний) патологією необхідний ретельний контроль за гемодинамікою. Не рекомендується регулярний тривалий прийом ч/з мієлотоксичність. Можливий розвиток агранулоцитозу. П/ш введення не застосовують ч/з можливе подразнення тканин.
Інформація для пацієнта: Утримуватися від керування автотранспортом і виконання потенційно небезпечних видів діяльності, пов'язаних з необхідністю концентрації уваги і підвищеної швидкості психомоторних реакцій. В період лікування можливе фарбування сечі в червоний колір, що не має клінічного значення.