Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Метамізол натрій + кофеїн + тіамін (Metamizole sodium + Coffeine ...

Категорія: Анестезіологія та реаніматологіяАнальгетичні засобиПохідні піразолонуМетамізол натрій + кофеїн + тіамін

Метамізол натрій + кофеїн + тіамін (Metamizole sodium + Coffeine + Thiamine) **

Комбінований препарат

Активні речовини

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • ІІ. БЕНАЛГІН®, табл. (Таблетки); 1 табл. (Таблетки) містить метамізолу натрію - 500.0 мг, кофеїну - 50.0 мг, тіаміну гідрохлориду - 38.75 мг; виробництва Balkanpharma-Dupnitza AD, Болгарія

Ціни в аптеках:

Візаємодія з іншими лікарськими засобами

Тіамін: Не змішувати з р-нами, що вміщують сульфіти, в них він повністю розпадається. Не рекомендується парентеральне введення тіаміну з вітаміном В6 (піридоксин) - посилює алергізувальний ефект тіаміну; з вітаміном В12 (ціанокобаламін) - гальмує перетворення його в фосфорильовану біологічно активну форму. Не змішувати в одному шприці тіаміну з пеніциліном або стрептоміцином (відбувається розпад а/б), тіаміну та кислоту нікотинову (відбувається розпад тіаміну). Тривале лікування протисудомними препаратами (фенобарбітал, фенітоїн, карбамазепін), спільне застосування з дигоксином, індометацином, антацидними препаратами може призвести до дефіциту тіаміну. Тіосемікарбазон і 5-фторураніл інгібують активність вітаміну В1. Вживання кофеїну, препаратів, що містять сірку і естрогени, збільшує потребу у тіаміні. Тіамін послаблює курареподібну дію деполяризуючих м’язових релаксантів (дитилін )

Особливості застосування у жінок під час вагітності та лактаціїї

Метамізол натрій:
Вагітність: Протипоказаний.
Лактація: Під час лікування припинити годування груддю, тому що метамізол натрію проникає в грудне молоко

Тіамін:
Вагітність: Застосування можливе.
Лактація: Застосування можливе

Особливості застосування у дітей та осіб похилого віку

Метамізол натрій:
Діти, до 12 років: Застосовувати з обережністю та під суворим контролем лікаря: в лікуванні дітей до 5 років . До 1 року вводять тільки в/м (внутрішньом’язеве введення).
Особи похилого та старечого віку: Застосовувати з особливою обережністю та під суворим контролем лікаря.

Тіамін:
Діти, до 12 років: Добова потреба у вітаміні В1: для дітей залежить від віку.
Особи похилого та старечого віку: Спеціальних застережень немає

Застереження щодо застосування

Метамізол натрій:
Інформація для лікаря: При парентеральному введенні лікарський контроль (висока частота АР (алергічні реакції), в т. ч. з летальним кінцем). У хворих на атопічну БА (бронхіальна астма) і полінози підвищений ризик реакцій гіперчутливості. Виключається використання для зняття г. (Гострий) болів у животі невстановленого генезу. При призначенні хворим з г. (Гострий) СС (серцево-судинний) патологією необхідний ретельний контроль за гемодинамікою. Не рекомендується регулярний тривалий прийом ч/з мієлотоксичність. Можливий розвиток агранулоцитозу. П/ш введення не застосовують ч/з можливе подразнення тканин.
Інформація для пацієнта: Утримуватися від керування автотранспортом і виконання потенційно небезпечних видів діяльності, пов'язаних з необхідністю концентрації уваги і підвищеної швидкості психомоторних реакцій. В період лікування можливе фарбування сечі в червоний колір, що не має клінічного значення.

Тіамін:
Інформація для лікаря: Застосовувати при лікуванні хворих з порушеннями всмоктування в кишечнику, при тяжких формах захворювань, на початку лікування для прискорення досягнення терапевтичного ефекту. З обережністю: при алергічних захворюваннях, гіпертонічній хворобі, підвищеній збудливості нервової системи, виразковій хворобі ДПК (дванадцятипала кишка) (гіперацидні форми). Починати парентеральне введення рекомендується з малих доз (не більше 0,5 мл 5 % р-ну), при добрій переносимості вводять більш високі дози. При в/м (внутрішньом’язеве введення) введенні препарат вводити глибоко в м’яз, при в/в (внутрішньовенне введення) – повільно. П/ш, а іноді і в/м (внутрішньом’язеве введення) ін’єкції болючі ч/з низький рН р-ну. У жінок в клімактеричному та передклімактеричному періодах, у хворих на алкоголізм можливе посилення симптомів побічної дії .
Інформація для пацієнта: Спеціальних рекомендацій немає