Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Омоконазол (Omoconazole)

Категорія: Акушерство, гінекологіяПротимікробні та антисептичні засобиПрепарати для лікування протозойних інфекційОмоконазол

Омоконазол (Omoconazole)

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • Мікогал®, АТ (артеріальний тиск) Фармацевтичний завод ТЕВА, Угорщина

Ціни в аптеках:

Інструкція для застосування: Омоконазол (Omoconazole)

Фармакотерапевтична група: G01AF16 – протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються в гінекології.

Основна фармакотерапевтична дія: похідне імідазолу, має антифунгальні та антибактеріальні властивості; забезпечує фунгістатичну активність у випадку основних патогенних грибкових захворювань шкіри і слизових оболонок людини, таких як дріжджові грибки (Candida albicans, Candida glabrata та інші види роду Candida), дерматофіти (Trichophyton, Epidermophyton, Microsporum), Pityrosporum orbiculare, Pityrosporum ovale та види Aspergilus.

Показання для застосування ЛЗ: г. (Гострий), хр. (Хронічний) та рецидивуючі вульвовагініти, спричинених чутливими м/о (Мікроорганізм)..

Спосіб застосування та дози ЛЗ: по супозиторію 150 мг протягом 6 днів поспіль, супозиторій 300 мг - протягом 3 днів поспіль; супозиторій 900 мг - одноразово.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: локальна пекучість або свербіж.

Протипоказання до застосування ЛЗ: гіперчутливість до препарату.

Форми випуску ЛЗ: супозиторії вагінальні по 150 мг, по 300 мг

Візаємодія з іншими лікарськими засобами

Взаємодія не виявлена

Особливості застосування у жінок під час вагітності та лактаціїї

Вагітність: Застосування в І триместрі можливе тільки після ретельної індивідуальної оцінки співвідношення терапевтичного ефекту та можливого ризику. 
Лактація: Застосування можливе тільки після ретельної індивідуальної оцінки лікарем співвідношення терапевтичного ефекту та можливого ризику.

Особливості застосування у дітей та осіб похилого віку

Діти, до 12 років: Підвищена обережність при застосуванні крему на великих ділянках ушкодженої шкіри, при лікуванні немовлят і дітей до 5 років.
Особи похилого та старечого віку:

Застереження щодо застосування

Інформація для лікаря: Суворо дотримуватись рекомендованого курсу лікування. У випадку ураження статевих губ і прилеглих ділянок рекомендується додатково застосовувати фунгіцидні креми.
Інформація для пацієнта: Застосовувати під час менструації забороняється. Призначати курс лікування після менструації. Жирні складові вагінальних супозиторіїв змінюють властивості презервативів, тому уникати їх одночасного застосування. Під час лікування і протягом тиж. після нього потрібно уникати спринцювання вагіни. Для миття потрібно користуватися нейтральним або слабколужним милом. У період лікування нижню білизну, рушник і губку для миття необхідно дезінфікувати і змінювати щоденно.