Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Сигетин (Sygethin)

Категорія: Акушерство, гінекологіяІнші засоби, що застосовуються в гінекологіїІнші засоби, що застосовуються в гінекологіїСигетин

Сигетин (Sygethin)

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • САГЕНІТ, ВАТ "Нижфарм", м. Нижній Новгород, Російська Федерація

Інструкція для застосування: Сигетин (Sygethin)

Фармакотерапевтична група: G02CX02 – засоби, що застосовують у гінекології.

Основна фармакотерапевтична дія: гальмує гонадотропну функцію надниркових залоз; естрогенної дії не виявляє, але бере участь у реалізації позитивного та негативного зворотного зв’язку у гіпоталамо-гіпофізарно- яєчниковій системі, впливає на гонадотропну функцію гіпофіза та гіпоталамічний центр, посилює скорочення матки, підвищує вміст у крові бета-ліпопротеїдів, чутливість до дії інсуліну, покращує утилізацію глюкози; фармакокінетика не вивчалась.

Показання для застосування ЛЗ: клімактеричний с-м (Синдром), який виявляється припливами, пітливістю, порушенням сну, дратівливістю, депресією, погіршенням пам’яті, дегенеративними змінами шкіри та слизових оболонок (ламкість нігтів, тоншання шкіри, утворення зморшок, сухість слизових оболонок сечостатевих шляхів).

Спосіб застосування та дози ЛЗ: при клімактеричних розладах у жінок приймати внутрішньо по 0,05 – 0,1 г; добова доза – 0,1- 0,2 г; курс лікування становить 30 – 40 днів.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: нудота, блювання, запаморочення, АР (алергічні реакції) (висипання на шкірі, набряк повік); при тривалому застосуванні - метрорагія, холестатична жовтяниця.

Протипоказання до застосування ЛЗ: гіперчутливість до компонентів препарату, метрорагія; з обережністю застосовують при нирковій недостатності, порушенні функції печінки, гіперліпопротеїнемії.

Форми випуску ЛЗ: табл. (Таблетки) по 0,1 г

Візаємодія з іншими лікарськими засобами

Фолієва кислота та препарати щитовидної залози підвищують ефективність застосування препарату. Підсилює дію діуретичних, антиаритмічних, гіпотензивних препаратів, антикоагулянтів; послаблює ефект дії препаратів чоловічих статевих гормонів.

Особливості застосування при недостатності внутрішніх органів

Порушення функції церцево-судинної системи: Спеціальних рекомендацій немає
Порушення функції печинки: Призначати з обережністю.
Порушення функції нирок: З обережністю при недостатності.
Порушення функції дихальної системи: Спеціальних рекомендацій немає

Особливості застосування у дітей та осіб похилого віку

Діти, до 12 років: Спеціальних рекомендацій немає
Особи похилого та старечого віку: Спеціальних рекомендацій немає