Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Естріол + ліофілізат Lactobacillus acidophilus (Estradiol + Lactobacillici acidophilus lyophilisate) ...

Категорія: Акушерство, гінекологіяГормони статевих залоз та препарати, що застосовуються при патологіїї статевої системиЕстрогениПрості препарати природних та напівсинтетичних естрогенівЕстріол + ліофілізат Lactobacillus acidophilus

Естріол + ліофілізат Lactobacillus acidophilus (Estradiol + Lactobacillici acidophilus lyophilisate) **

Комбінований препарат

Активні речовини

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • ІІ. ГІНОФЛОР, табл. (Таблетки) вагінальні; 1 табл. (Таблетки) містить ліофілізату Lactobacillus acidophilus - 50.0 мг (щонайменше 100000000 життєздатних бактерій), естріолу - 0.03 мг, виробництва Мединова Лтд., Швейцарія

Ціни в аптеках:

Візаємодія з іншими лікарськими засобами

Естріол: Посилення фармакологічної дії деяких КС, з активованим вугіллям, барбітуратами (включаючи примідон), карбамазепіном, гризеофульвином, гідантоїнами та рифампіцином - зниження ефективності естріолу. Підвищує ефективність b-адреноблокаторів, змінює ефективність інсуліну.

Особливості застосування у жінок під час вагітності та лактаціїї

Естріол:
Вагітність: Протипоказаний
Лактація: Протипоказаний

Особливості застосування при недостатності внутрішніх органів

Естріол:
Порушення функції церцево-судинної системи: Контроль при латентній чи маніфестній СН (серцева недостатність), АГ (артеріальна гіпертензія).
Порушення функції печинки: Протипоказаний при тяжкій недостатності.
Порушення функції нирок: Контроль при затримці рідини, зумовленої дисфункцією.
Порушення функції дихальної системи: Спеціальних рекомендацій немає

Особливості застосування у дітей та осіб похилого віку

Естріол:
Діти, до 12 років: Спеціальних рекомендацій немає
Особи похилого та старечого віку: Спеціальних рекомендацій немає

Застереження щодо застосування

Естріол:
Інформація для лікаря: Не рідше 1 р/рік ретельно оцінювати ризик і користь лікування і ГЗТ продовжувати, за наявності показань, протягом часу, доки користь перевищує ризик. Терапію припинити у разі виявлення протипоказання і при виникненні таких станів: жовтяниця, погіршення функції печінки; значне підвищення АТ (артеріальний тиск); відновлення головного болю за типом мігрені; вагітність. Для запобігання стимуляції ендометрія добова доза не повинна перевищувати (0,5 мм естріолу). Не застосовувати максимальну дозу довше 4 тижнів. ГЗТ може збільшити ВТЕ (венозно-тромбоемболігний)- ризик. Поки не буде проведена ретельна оцінка тромбоемболічних чинників, початок лікування антикоагулянтами або застосування ГЗТ у хворих повинно розглядатися як протипоказання. Передбачити тимчасове припинення ГЗТ за 4 - 6 тиж до операції. Не рекомендується для жінок із захворюваннями серця або які нещодавно мали захворювання серця. Не допомагає запобігти серцевим захворюванням. Підвищений ризик ішемічного інсульту у здорових жінок під час лікування при безперервному прийманні комбінації кон’югованих естрогену і медроксипрогестерону ацетату. Тривале (не менше 5 - 10 років) застосування препаратів, що містять тільки естроген, у жінок, які перенесли операції на матці, було пов’язано з підвищеним ризиком розвитку раку яєчників. Може спричиняти затримку рідини, хворі з порушенням функції нирок і СС (серцево-судинний) недостатністю повинні перебувати під ретельним контролем.
Інформація для пацієнта: У разі вагінальних інфекцій супутнє специфічне лікування. Жінки повинні повідомити лікарю про зміни в своїх молочних залозах. Дослідження, включаючи мамографію, проводити відповідно до прийнятих в даний час стандартів обстеження. Ризик розвитку раку молочних залоз повинен бути обговорений з хворою і співвіднесений з відомою користю ГЗТ. Необхідність негайно звернутися до лікаря, якщо хворі відчують симптоми потенційної тромбоемболії (хворобливий набряк ноги, раптовий біль у грудях, задишка).