Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Декаметоксин (Decamethoxin) **

Категорія: Урологія, андрологія, сексопатологія, нефрологіяУрологія. Лікарські засобиЗасоби для лікування запальних інфекційних захворюваннь ниркиАнтисептичні та дезінфікуючі засобиДекаметоксин

Декаметоксин (Decamethoxin) **

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • АНТИФУНГІН, ВАТ "Монфарм", м. Монастирище, Черкаська обл, Україна
  • ГОРОСТЕН®, ТОВ "Юрія-Фарм", м. Київ, Україна
  • ДЕКАМЕТОКСИН В, ДЕКАМЕТОКСИН С, ТОВ "Лікеро-горілчаний завод Тетерів", м. Тетерів, Україна
  • ДЕКАСАН®, ТОВ "Юрія-Фарм", м. Київ, Україна

Ціни в аптеках:

Інструкція для застосування: Декаметоксин (Decamethoxin)

Фармакотерапевтична група: D08А - антисептичнi та дезінфiкуючi засоби.

Основна фармакотерапевтична дія: антимiкробний протигрибковий препарат, який концентрується на цитоплазматичнiй мембранi (ЦПМ) мiкробної клiтини i з’єднується з фосфатидними групами лiпiдiв мембрани, порушуючи проникнiсть ЦПМ м/о (Мікроорганізм); справляє виражений бактерицидний вплив на стафiлококи, стрептококи, дифтерiйну та синьогнiйну палички, капсульнi бактерiї та фунгiцидну дiю на дрiжджi, дрiжджоподiбнi гриби, збудники епiдермофiтiї, трихофiтiї, мiкроспорiї, еритразми, деякi види плiсневих грибiв (аспергiли, пенiцили), протистоцидну дiю на трихомонади, лямблiї, вiрусоцидну дiю на віруси; високоактивний вiдносно м/о (Мікроорганізм), стiйких до а/б (Антибіотик).

Показання для застосування ЛЗ: гнiйничкові бактерiальні та грибкові захворювання шкiри, мiкробна екзема, гнiйно-запальні ураження м’яких тканин

Спосіб застосування та дози ЛЗ: при гнiйних та грибкових ураженнях шкiри, гнійних ранах р-н використовують у виглядi промивань, примочок.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: гіперчутливість до компонентів препарату.

Протипоказання до застосування ЛЗ: гіперчутливiсть до компонентiв препарату

Форми випуску ЛЗ: р-н 0,02 % по 50 мл, по 100 мл, по 200 мл, по 400 мл у пляшках; по 50 мл, по 100 мл, по 250 мл, по 500 мл, по 1000 мл, по 2000 мл, по 3000 мл, по 5000 мл у контейнерах; р-н для зовнішнього застосування, водний 0,02 % по 100 мл; р-н для зовнішнього застосування, спиртовий 0,025 % по 100 мл у банках , фл. (Флакон); р-н для зовнішнього застосування, спиртовий 0,1% по 25 мл у фл.

Візаємодія з іншими лікарськими засобами

Взаємодія не виявлена.

Особливості застосування у дітей та осіб похилого віку

Діти, до 12 років: Досвід застосування відсутній (р-н для зовнішнього застосування). Для профілактики бленореї новонародженим в очі закапують безпосередньо після народження і ч/з 2 год (Година) після пологів
Особи похилого та старечого віку: Спеціальних застережень немає

Застереження щодо застосування

Інформація для лікаря: Підігрівання препарату до 38 °С перед застосуванням підвищує ефективність його дії (р-н для зовнішнього застосування)
Інформація для пацієнта: Не допускати потрапляння препарату на слизові оболонки очей. При випадковому потраплянні в очі змити його великою кількістю проточної води (р-н для зовнішнього застосування)