Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Бутоконазол (Butoconazole)

Категорія: Урологія, андрологія, сексопатологія, нефрологіяАндрологія, сексопатологія. Лікарські засобиПротимікробні та антисептичні засобиПохідні імідазолуБутоконазол

Бутоконазол (Butoconazole)

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • ГІНОФОРТ, ВАТ "Гедеон Ріхтер"/КВ Фармасьютикал Ко., Угорщина/США

Інструкція для застосування: Бутоконазол (Butoconazole)

Фармакотерапевтична група: G01AF15 - препарати для лікування грибкових захворювань.

Основна фармакотерапевтична дія: фунгіцидна активність стосовно грибів Candida, Trichophiton, Micosporum, Epidermaphzton, ефективний відносно деяких Гр(+)бактерій; впливає на клітинну мембрану грибкової клітини, де він пригнічує перетворення леностеролу в ергостерол, що приводить до зміни ліпідного складу клітинних мембран грибків; проникність клітинної мембрани порушується і знижується осмотична стійкість і життєздатність клітин грибків; крем має високе співвідношення емульсії води в олії, що забезпечує високі біоадгезивні властивості.

Показання для застосування ЛЗ: для лікування грибкових захворювань піхви, спричинених Candida albicans.

Спосіб застосування та дози ЛЗ: доза для дорослих – у піхву ввести однократно вміст одного аплікатора (приблизно 5 г), що містить 100 мг бутоконазолу нітрату.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: відчуття печії, свербежу, больові відчуття, набряк піхви, біль у ділянці малого таза, живота, спазми.

Протипоказання до застосування ЛЗ: гіперчутливість до будь-якого компонента препарату.

Візаємодія з іншими лікарськими засобами

Мінеральна олія ушкоджує вироби з латексу або гуми (презервативи, внутришньопіхвові діафрагми) - застосування зазначених засобів контрацепції протягом 72 год (Година) після введення бутоконазолу не рекомендується.

Особливості застосування у жінок під час вагітності та лактаціїї

Вагітність: Можливе,якщо показання значно перевищують ризик впливу на плід.
Лактація: Дотримуватись обережності.

Застереження щодо застосування

Інформація для лікаря: Діагноз повинний бути підтверджений мікроскопічним та культуральним дослідженням мазка з піхви. Якщо при застосуванні препарату залишаються клінічні ознаки інфекції, провести повторне мікробіологічне дослідження для виявлення нового збудника або підтвердження вже встановленого діагнозу.
Інформація для пацієнта: Якщо під час застосування препарату виникло подразнення слизової піхви або відчуття болю, слід припинити застосування крему.