Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Заліза фумарат + вітамін В12 + фолієва кислота (Ferrous fumaratе ...

Категорія: ГематологіяАнтианемічні засобиПрепарати залізаПрепарати заліза у комбінації із різними сполукамиЗаліза фумарат + вітамін В12 + фолієва кислота

Заліза фумарат + вітамін В12 + фолієва кислота (Ferrous fumaratе + cyanocobalamin + folic acid)

Комбінований препарат

Активні речовини

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • ГЕМСИНЕРАЛ-ТД, Капс. з уповільненим вивільненням № 30, 1 капсула містить: мікрогранули заліза фумарату, еквівалентно заліза фумарату 200 мг; мікрогранули ціанокобаламіну, еквівалентно ціанокобаламіну 15 мкг; мікрогранули фолієвої кислоти, еквівалентно фолієвій кислоті 1,5 мг, ЮСВ ЛІМІТЕД, Індія

Ціни в аптеках:

Візаємодія з іншими лікарськими засобами

Заліза фумарат: Аскорбінова кислота, білки, які містять цистеїн, збільшують всмоктування заліза. Холестирамін, їжа та антациди знижують абсорбцію заліза із ШКТ (шлунково-кишковий тракт).
Затримує абсорбцію із ШКТ (шлунково-кишковий тракт) тетрацикліну, деяких хінолонових засобів (ципрофлоксацину), метилдопу. Зменшує всмоктування пеніциламіну.
Гематологічна відповідь на терапію препаратами заліза розвивається пізніше у пацієнтів, які отримують хлорамфенікол.

Особливості застосування у жінок під час вагітності та лактаціїї

Заліза фумарат:
Вагітність: Не встановлено ніяких негативних впливів на плід
Лактація: Не встановлено ніяких негативних впливів на дитину

Особливості застосування у дітей та осіб похилого віку

Заліза фумарат:
Діти, до 12 років: Доза вище ніж 75 мг/кг маси тіла може бути токсичною
Особи похилого та старечого віку: До призначення терапії з’ясувати причину анемії, яка може бути спричинена кровотечею у ШКТ (шлунково-кишковий тракт).

Застереження щодо застосування

Заліза фумарат:
Інформація для лікаря: Дотримуватись обережності хворим на пептичну виразку, регіональний ентерит (хвороба Крону), неспецифічний виразковий коліт та гепатит.
Інформація для пацієнта: Для запобігання закріпу, запивати великою кількістю рідини. Якщо прийом викликає біль у шлунку, його приймати під час їди. При прийомі з тетрацикліном (або ципрофлоксацином) приймати ці а/б (Антибіотик) за 3 год (Година) до прийому препарату або ч/з 2 год (Година) після його прийому. Не застосовувати з антацидами та їжею, яка знижує всмоктування заліза.