Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Антиінгібіторний коагулянтний комплекс (Factor VIII inhibitor bypassing activity)

Категорія: ГематологіяГемостатичні засобиКомпоненти та препарати кровіАнтиінгібіторний коагулянтний комплекс

Антиінгібіторний коагулянтний комплекс (Factor VIII inhibitor bypassing activity)

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • ІІ. ФЕЙБА ТІМ 4 ІМУНО, Бакстер АГ (артеріальна гіпертензія), Австрія

Інструкція для застосування: Антиінгібіторний коагулянтний комплекс (Factor VIII inhibitor bypassing activity)

Фармакотерапевтична група: B02BD03 – антигеморагічні засоби. Засоби, які мають конкурентні властивості по відношенню до інгібіторів фактора згортання Vlll.

Основна фармакотерапевтична дія: шунтуючий інгібітор активності фактора Vlll, специфічні компоненти активованого протромбінового комплексу – зимоген протромбіну (F ll) і активованого фактора Х (F Ха).

Показання для застосування ЛЗ: лікування і профілактика кровотеч у пацієнтів з інгібіторною формою гемофілії А БНФ (рекомендація до застосування ЛЗ у Британському Національному Формулярі, 60 випуск) та В, та у пацієнтів з набутими інгібіторами до факторів Vlll БНФ (рекомендація до застосування ЛЗ у Британському Національному Формулярі, 60 випуск), Xl і Xll.

Спосіб застосування та дози ЛЗ: доза та тривалість лікування залежить від ступеня тяжкості порушення гемостазу, локалізації та інтенсивності кровотечі, а також клінічного стану хворого; загальні рекомендовані дози від 50 до 100 одинпць на кг маси тіла

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: в/в (внутрішньовенне введення) ін’єкція або інфузія з великою швидкістю може спричинити г. (Гострий) біль, оніміння обличчя і кінцівок, артеріальну гіпотензію, реакцію підвищеної чутливості, кропив’янку, анафілаксію, с-м (Синдром) дисемінованого внутрішньосудинногозгортання (ДВЗ), тромбоемболічні ускладнення, ІМ (інфаркт міокарда) при перевищенні максимальної рекомендованої добової дози і тривалому лікуванні і при існуванні факторів ризику схильності до тромбоемболічних захворювань

Протипоказання до застосування ЛЗ: ДВЗ с-м (Синдром), ІМ (інфаркт міокарда), г. (Гострий) тромбоз або емболія

Форми випуску ЛЗ: ліофілізований порошок по 500 ОД, по 1000 ОД

Візаємодія з іншими лікарськими засобами

Не рекомендується використовувати в комбінації з антифібринолітичними засобами   типу   епсілон-амінокапронової   кислоти; за   необхідності   призначення   епсілон-амінокапронової кислоти при лікуванні,  інтервал між введенням препаратів повинний становити не менше 6 год (Година).

Особливості застосування у жінок під час вагітності та лактаціїї

Вагітність: Призначати лише при відсутності альтернативних методів лікування, при ретельному медичному спостереженні за умови, що очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для плоду
Лактація: Призначати лише при відсутності альтернативних методів лікування, при ретельному медичному спостереженні за умови, що очікувана користь для матері перевищує можливий ризик для  дитини.

Особливості застосування при недостатності внутрішніх органів

Порушення функції церцево-судинної системи: Спеціальнимх рекомендацій немає
Порушення функції печинки: Спеціальнимх рекомендацій немає
Порушення функції нирок: Спеціальнимх рекомендацій немає
Порушення функції дихальної системи: Спеціальнимх рекомендацій немає

Особливості застосування у дітей та осіб похилого віку

Діти, до 12 років: Спеціальнимх рекомендацій немає
Особи похилого та старечого віку: Спеціальнимх рекомендацій немає

Застереження щодо застосування

Інформація для лікаря: Особливу увагу слід приділяти пацієнтам, які знаходяться на низкосольовій дієті, тому що в МДД (максимальна добова доза) препарату кількість натрію може перевищити 200 мг; рекомендується проведення відповідної вакцинації (гепатит А і гепатит В) для пацієнтів, які регулярно одержують препарати, вироблені з плазми; рекомендується промивати загальний венозний доступ ізотонічним р-ном натрію хлориду перед і після введення препарату; не можна перевищувати максимальну швидкість ін'єкції/інфузії, що становить 2 одиниці препарату на кг маси тіла за хвилину.
Інформація для пацієнта: Спеціальних рекомендацій немає