Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Декаметоксин (Decamethoxin)

Категорія: НеонатологіяОфтальмологічні препаратиДекаметоксин

Декаметоксин (Decamethoxin)

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • ОФТАДЕК®, ТОВ "Дослідний завод "ГНЦЛС", м. Харків, Україна
  • ОФТАЛЬМОДЕК, ТОВ "Дослідний завод "ГНЦЛС", м. Харків, Україна

Ціни в аптеках:

Інструкція для застосування: Декаметоксин (Decamethoxin)

Фармакотерапевтична група: S02АА30 - засоби для застосування в отології. Протимікробні засоби.

Основна фармакотерапевтична дія: антисептична, бактерицидна, спороцидна, фунгіцидна дії; широкий спектр антимікробної дії відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів (гноєтворні коки, у тому числі стафілококи з множинною антибіотикостійкістю, ентеробактерії, коринебактерії дифтерії), найпростіших, дріжджоподібних грибів роду Candida, дерматоміцетів та вірусів; підвищує чутливість бактерій до АБ, потенціює дію традиційних антимікробних засобів при комплексному лікуванні.

Показання для застосування ЛЗ: г. (Гострий) та хр. (Хронічний) кон’юнктивіти, блефарокон’юнктивіт, гонобленорея, хламідіозне ураження слизової оболонки ока; для профілактики бленореї у новонароджених, призначають у передопераційний період і після офтальмологічних операцій для профілактики гнійно-запальних ускладнень; для обробки контактних лінз.

Спосiб застосування та дози ЛЗ: для лікування г. (Гострий) і хр. (Хронічний) кон’юнктивітів, блефарокон’юнктивітів, гонобленореї, хламідіозного ураження кон’юнктиви препарат у кон’юнктивальний мішок по 2 - 3 крап. (Краплі) 4 - 6 р/добу (кількість разів на добу) до повного одужання; для профілактики бленореї у новонароджених в очі закапують по 2 крап. (Краплі) препарату безпосередньо після народження і через 2 год (Година) після пологів; з профілактичною метою - по 2 - 3 краплі 4 - 6 р\добу до операційного втручання і протягом 3 - 5 днів після операції.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: скороминуче печіння, а також реакцiя мiсцевого подразнення вуха при гіперчутливостi до препарату.

Протипоказання до застосування ЛЗ: гіперчутливість до препарату

Форми випуску ЛЗ: краплі очні, 0,2 мг/мл по 5 мл у фл.

Візаємодія з іншими лікарськими засобами

Взаємодія не виявлена.

Особливості застосування у дітей та осіб похилого віку

Діти, до 12 років: Досвід застосування відсутній (р-н для зовнішнього застосування). Для профілактики бленореї новонародженим в очі закапують безпосередньо після народження і ч/з 2 год (Година) після пологів
Особи похилого та старечого віку: Спеціальних застережень немає

Застереження щодо застосування

Інформація для лікаря: Підігрівання препарату до 38 °С перед застосуванням підвищує ефективність його дії (р-н для зовнішнього застосування)
Інформація для пацієнта: Не допускати потрапляння препарату на слизові оболонки очей. При випадковому потраплянні в очі змити його великою кількістю проточної води (р-н для зовнішнього застосування)