Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Інтерферон альфа (Interferon alfa) **

Категорія: ОфтальмологіяПротимікробні засобиПротивірусні засобиІнтерферон альфа

Інтерферон альфа (Interferon alfa) **

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • ОКОФЕРОН, ВАТ "Біофарма", м. Київ, Україна

Ціни в аптеках:

Інструкція для застосування: Інтерферон альфа (Interferon alfa)

Фармакотерапевтична група: S01AD05 – інші офтальмологічні засоби.

Основна фармакотерапевтична дія: проявляє імуномодулюючу та антивірусну активність: імуномодулююча активність пов’язана з активацією фагоцитозу, стимуляцією утворення а/т (антитіло) та лімфокінів; противірусна дія обумовлена впливом на специфічні мембранні рецептори та індукцією синтезу РНК (рибонуклеїнова кислота) і в кінцевому рахунку – білків, що перешкоджають нормальній репродукції вірусу або його звільненню.

Показання для застосування ЛЗ: різні форми офтальмогерпесу (кератокон’юктивіти, кератит, кератоувеїти тощо).

Спосіб застосування та дози ЛЗ: відкрити фл. (Флакон) № 1 (ліофілізат) і №2 (розчинник); вміст фл.а № 2 обережно вилити у фл. (Флакон) №1, після чого надіти на нього кришку-крапельницю, що додається, та збовтувати до розчинення видимих частинок порошку; в 1 мл міститься 200 тис. МО (міжнародні одиниці) інтерферону людського рекомбінантного альфа-2b; закапувати по 1-2 крап. (Краплі) у кон’юнктивальний мішок ураженого ока кожні 2 год (Година) протягом 7-10 днів; по мірі зникнення симптомів захворювання кількість інстиляцій можна скоротити.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: інфекція кон’юнктиви, гіперемія слизової оболонки ока, поодинокі фолікули, набряк кон’юнктиви нижнього зводу; в поодиноких випадках можливі індивідуальна непереносимість та розвиток АР (алергічні реакції).

Протипоказання до застосування ЛЗ: індивідуальна непереносимість препарату, важкі форми алергічний захворювань, вагітність.

Форми випуску ЛЗ: порошок ліофілізований для приготування крапель очних по 1000000 МО (міжнародні одиниці).