Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Бекламетазон + гентаміцин (Beclametasone + gentamicine)

Категорія: ОториноларингологіяЗасоби, що застосовуються при захворюваннях вухаЗасоби для лікування зовнішнього отитуКомбінації глюкокортикоїдів з антибактеріальними або протигрибковими засобамиБекламетазон + гентаміцин

Бекламетазон + гентаміцин (Beclametasone + gentamicine)

Комбінований препарат

Активні речовини

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • ІІ.ГАРАЗОН®, крап. (Краплі) очні/вушні, 1 мл р-ну містить бетаметазону – 1 мг, гентаміцину – 3 мг, "Sсhering-Plough Labo N.V." власна філія "Sсhering-Plough Corporation" для "Schering-Plough Central East AG", Швейцарія.

Ціни в аптеках:

Особливості застосування у жінок під час вагітності та лактаціїї

Гентаміцин:
Вагітність: Протипоказаний                                                    
Лактація: Призначати з обережністю

Особливості застосування при недостатності внутрішніх органів

Гентаміцин:
Порушення функції церцево-судинної системи: Спеціальних рекомендацій немає
Порушення функції печинки: Спеціальних рекомендацій немає
Порушення функції нирок: При тривалому лікуванні - контроль функції.
Порушення функції дихальної системи: Спеціальних рекомендацій немає

Особливості застосування у дітей та осіб похилого віку

Гентаміцин:
Діти, до 12 років: До 3 років виключно за життєвими показаннями. У новонароджених, немовлят і дітей молодшого віку щодня визначати концентрацію препарату у сироватці крові. Курс лікування має бути коротким
Особи похилого та старечого віку: Застосовувати з обережністю

Застереження щодо застосування

Гентаміцин:
Інформація для лікаря: Ризик ототоксичності зростає при зневодненні організму застосовувати з обережністю при лікуванні пацієнтів з ботулізмом, паркінсонізмом або гіпокальціємією; ушкодження слухового чи вестибулярного апарату потребують припинення терапії або, у виняткових випадках, тільки корекції його дози. Не вводити всю добову дозу гентаміцину при таких станах: опіки площею понад 20%; цистофіброз; асцит; ендокардит; ХНН із застосуванням гемодіалізу; сепсис.
Інформація для пацієнта: Під час введення крапель препарату не торкатися поверхні ока, чи будь-якої іншої поверхні кінчиком фл. (Флакон) Протягом лікування препаратом не слід користуватись контактними лінзами.  Відразу після застосування препарату може виникнути нечіткість зору, отже, керування автомобілем, експлуатація машин і робота на висоті не рекомендується принаймні протягом 15 хв (Хвилина). після застосування препарату; не носити контактні лінзи одночасно із застосуванням препарату.
У високих дозах може спричинити порушення рівноваги, що супроводжується нудотою та запамороченням, навіть після відміни лікування, тому необхідно утримуватись від керування автомобілем, і занять іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.