Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Норфлосацин (Norfloxacin)

Категорія: ОториноларингологіяЗасоби, що застосовуються при захворюваннях вухаЗасоби для лікування зовнішнього отитуАнтибактеріальні та антисептичні засобиНорфлосацин

Норфлосацин (Norfloxacin)

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • НОРФЛОКСАЦИН, ТОВ "Дослідний завод "ГНЦЛС", м. Харків, Україна
  • НОРМАКС, Іпка Лабораторіз Лімітед, Індія

Ціни в аптеках:

Інструкція для застосування: Норфлосацин (Norfloxacin)

Фармакотерапевтична група: S03AA09 - засоби, що застосовуються в офтальмології та отології. Протимікробні засоби.

Основна фармакотерапевтична дія: антимікробна дія; належить до групи фторхінолонів; пригнічує активність ДНК-гіраз бактерійної клітини та реплікацію ДНК (дезоксирибонуклеїнова кислота) бактерій; має широкий спектр антимікробної дії щодо переважної бiльшостi грамнегативних мікроорганізмів; інформація про розподіл препарату при застосуванні в офтальмології та отології відсутня, однак відомо, що норфлоксацин розподіляється у більшості рідин і тканин організму, у тому числі очей і вуха.

Показання для застосування ЛЗ: інфекції зовнішнього та середнього вуха (зовнішні отити, хр. (Хронічний) гнійні середні отити).

Спосіб застосування та дози ЛЗ: при захворюваннях вуха призначають у вухо по 5 крап. (Краплі) 3 р/добу (кількість разів на добу); перед застосуванням крап. (Краплі) слід провести санацію зовнішнього слухового проходу; після інстиляції приблизно 2 хв (Хвилина) голову слід тримати у положенні хворим вухом догори; у зовнішній слуховий прохід можна покласти ватну туруну; застосування препарату слід продовжити протягом 48 год (Година) після зникнення ознак хвороби.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: АР (алергічні реакції) з боку шкіри зовнішнього вуха.

Протипоказання до застосування ЛЗ: гіперчутливість до фторхінолонів; вагітність і лактація; дитячий та підлітковий вік до 15 років.

Форми випуску ЛЗ: краплі очні та вушні 0,3 % по 5 мл.