Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Ацетиламінонітропропоксибензен (Acetylaminonitripropoxibenzene) **

Категорія: ОториноларингологіяЛікарські засоби, що застосовуються при захворюваннях глоткиАнтисептичні засобиПрості антисептичні засобиАцетиламінонітропропоксибензен

Ацетиламінонітропропоксибензен (Acetylaminonitripropoxibenzene) **

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • ФАЛІМІНТ®, БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (артеріальна гіпертензія) (МЕНАРІНІ ГРУП), Німеччина
  • ФАЛІМІНТ®, БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (артеріальна гіпертензія) (МЕНАРІНІ ГРУП) (виробництво in bulk; кінцеве пакування; контроль; випуск серії), Німеччина/Німеччина

Ціни в аптеках:

Інструкція для застосування: Ацетиламінонітропропоксибензен (Acetylaminonitripropoxibenzene)

Фармакотерапевтична група: R02АА20 - засоби для застосування при захворюваннях горла.

Основна фармакотерапевтична дія: знеболювальна, дезодоруюча дія; викликає приємне відчуття прохолоди в порожнині рота і горла; не спричинює підсушуючої дії на слизові оболонки та відчуття затерплості у роті; полегшує дихання та припиняє розвиток рефлекторного кашлю будь-якого характеру; приводить до розрідження слизу, пом’якшення болю та справляє протизапальну дію; пригнічує позиви на блювання; після перорального прийому добре засвоюється; в плазмі крові виявляється тільки у незміненому вигляді.

Показання для застосування ЛЗ: г. (Гострий) та хр. (Хронічний) захворювання ВДШ (верхні дихальні шляхи) (фарингіти, ларингіти, бронхіти); запальні захворювання глотки.

Спосіб застосування та дози ЛЗ: по 1 драже декілька разів на день, повільно розсмоктуючи їх у порожнині рота, але не більше 10 драже на добу.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: АР (алергічні реакції).

Протипоказання до застосування ЛЗ: гіперчутливість до препарату.

Форми випуску ЛЗ: драже по 25 мг.