Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Імуноглобулін людини проти вірусу простого герпесу (Immunoglobulin humanum contra virus ...

Категорія: Імуномодулятори та протиалергічні засобиІмуномодуляториІмуноглобуліниСпецифічніІмуноглобулін людини проти вірусу простого герпесу

Імуноглобулін людини проти вірусу простого герпесу (Immunoglobulin humanum contra virus Herpes simplex) *

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • Гамалін (Імуноглобулін проти вірусу герпесу звичайного 1 типу людини), Імуноглобулін людини проти вірусу герпесу звичайного 1 типу, Імуноглобулін проти вірусу герпесу звичайного 2 типу людини, ЗАТ "Трудовий колектив Київського підприємства по виробництву бактерійних препаратів "Біофарма", Україна

Інструкція для застосування: Імуноглобулін людини проти вірусу простого герпесу (Immunoglobulin humanum contra virus Herpes simplex)

Фармакотерапевтична група: J06ВВ - специфічні імуноглобуліни.

Основна фармакотерапевтична дія: противірусна дія; Ig G збагачений а/т (антитіло) проти НSV, не менше 97%; імунологічно активна білкова фракція, яка виділена із сироватки або плазми крові донорів; специфічна активність препарату зумовлена віруснейтралізуючою дією а/т (антитіло); крім того, Ig G спричиняє імуномодулюючий ефект, впливаючи на різні ланки імунної системи людини, та підвищує неспецифічну резистентність організму.

Показання для застосування ЛЗ: лікування г. (Гострий) генералізованої НSV-інфекції та хр. (Хронічний) Захворювань, викликаних вірусом простого герпесу у дорослих та дітей БНФ (рекомендація до застосування ЛЗ у Британському Національному Формулярі, 60 випуск); профілактика г. (Гострий) НSV-інфекції та ускладчень, які можуть бути пов'язані з реактивацією хр. (Хронічний) інфекції, в імунонескомпроментованих осіб та пацієнтів з імунодефіцитом, медикаментозною імуносупресією (зокрема при трансплантації органів і тканин, особливо у НSV-серопозитивних пацієнтів) або імунодефіцитами, викликаними іншими причинами (зокрема СНІДом).

Спосіб застосування та дози ЛЗ: вводять в/м (внутрішньом’язеве введення); рекомендовано для профілактики г. (Гострий) НSV-інфекції або реактивації хр.НSV-інфекції разова доза для дітей та дорослих складає від 0,1 до 0,2 мл/кг маси тіла щоденно або через день від 3 до 5 введень; при лікуванні локалізованих форм інфекції та ДНК-позитивних клінічно безсимптомних формах, разова доза препарату для дітей та дорослих складає від 0,2 до 0,3 мл/кг маси тіла; лікувальний курс від 3 до 5 ін'єкцій; при лікуванні генералізованих форм інфекції з ураженням життєво важливих органів та систем разова доза препарату складає для дітей та дорослих від 0,3 до 0,5 мл/кг маси тіла; препарат вводять кожні 24 год (Година) від 5 до 7 діб в залежності від ступеня тяжкості перебігу захворювання, стану хворого та терапевтичного ефекту.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: місцеві реакції – гіперемія, підвищення (Температура) до 37,5°С протягом першої доби; АР (алергічні реакції) різного типу (у рідких випадках - анафілактичний шок).

Протипоказання до застосування ЛЗ: тяжкі АР (алергічні реакції) на введення білкових препаратів крові людини в анамнезі.

Форми випуску ЛЗ: рідина по 1,5 мл (1 доза) або 3,0 мл (2 дози).