Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Імуноглобулін людини проти вірусу Епштейна-Барр (Immunoglobulin humanum contra virus Epstein-Barr) ...

Категорія: Імуномодулятори та протиалергічні засобиІмуномодуляториІмуноглобуліниСпецифічніІмуноглобулін людини проти вірусу Епштейна-Барр

Імуноглобулін людини проти вірусу Епштейна-Барр (Immunoglobulin humanum contra virus Epstein-Barr) *

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • Імуноглобулін людини проти вірусу Епштейн-Барр, ЗАТ "Трудовий колектив Київського підприємства по виробництву бактерійних препаратів "Біофарма", Україна

Ціни в аптеках:

Інструкція для застосування: Імуноглобулін людини проти вірусу Епштейна-Барр (Immunoglobulin humanum contra virus Epstein-Barr)

Фармакотерапевтична група: J06ВВ - специфічні імуноглобуліни

Основна фармакотерапевтична дія: віруснейтралізуюча дія; основою препарату є Ig, зокрема Ig G, специфічний до вірусу Епштейна-Барр; специфічна активність препарату зумовлена віруснейтралізуючою дією а/т (антитіло); крім того, Ig G, спричиняє імуномодулюючий ефект, впливаючи на різні ланки імунної системи людини, та підвищує неспецифічну резистентність організму.

Показання для застосування ЛЗ: лікування захворювань, спричинених вірусом Епштейна-Барр.

Спосіб застосування та дози ЛЗ: для лікування захворювань дорослим Ig людини проти вірусу Епштейн-Барр, виробництва ЗАТ "Трудовий колектив Київського підприємства по виробництву бактерійних препаратів "Біофарма вводять в/м (внутрішньом’язеве введення) 5 разів з інтервалом 48 год (Година) у дозі 4,5 мл (3 амп. (Ампула) по 1,5 мл) на введення; дітям старше 3 років - вводять 4-5 разів через 48 год (Година) в дозі 3 мл (2 амп. (Ампула) по 1,5 мл); Вірабін, виробництва Київського міського центру крові для профілактики г. (Гострий) ЕВV-інфекції або при реактивації хр. (Хронічний) ЕВV-інфекції разова доза для дітей та дорослих складає від 0,1 до 0,2 мл/кг маси тіла щоденно або через день від 3 до 5 ін'єкцій; при лікуванні локалізованих форм інфекції та ДНК-позитивних клінічне -безсимптомних формах, разова доза для дітей та дорослих складає від 0,2 до 0,3 мл/кг маси тіла; лікувальний курс від 3 до 5 ін'єкцій; при лікуванні генералізованих форм інфекції з ураженням життєво важливих органів та систем організму разова доза препарату складає для дітей та дорослих від 0,3 до 0,5 мл/кг маси тіла; препарат вводять кожні 24 год (Година) від 5 до 7 діб в залежності від ступеня тяжкості перебігу захворювання, стану хворого та терапевтичного ефекту; при Епштейн-Барр вірусному енцефаліті можливо продовження терміну введення препарату до 10 днів.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: місцеві реакції – гіперемія, підвищення (Температура) до 37,5°С протягом першої доби; АР (алергічні реакції) різного типу, а у винятково рідких випадках - анафілактичний шок.

Протипоказання до застосування ЛЗ: тяжкі АР (алергічні реакції) на введення білкових препаратів крові людини в анамнезі.

Форми випуску ЛЗ: рідина по 1.5 мл (1 доза) або 3.0 мл (2 дози).