Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Кагоцел (Kagocel) **

Категорія: Імуномодулятори та протиалергічні засобиІмуномодуляториІндуктори інтерферонівПриродні сполукиКагоцел

Кагоцел (Kagocel) **

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • КАГОЦЕЛ®, ТОВ "НІАРМЕДИК ПЛЮС", м. Москва, Російська Федерація

Ціни в аптеках:

Інструкція для застосування: Кагоцел (Kagocel)

Фармакотерапевтична група: J05АХ - противірусні препарати для системного застосування та імуностимулятори.

Основна фармакотерапевтична дія: індуктор продукції інтерферону; спричиняє утворення в організмі людини пізнього інтерферону (сумішші α-, β- а також g-інтерферонів); продукує інтерферон у Т- і В-лімфоцитах, макрофагах, гранулоцитах, фібробластах, ендотеліальних клітинах; при прийомі внутрішньо однієї дози препарату титр інтерферону в сироватці крові досягає максимальних значень через 48 год (Година), після чого тривало (до 4 - 5 доби) циркулює інтерферон в кровотоці; динаміка накопичення інтерферону в кишечнику при прийомі препарату внутрішньо не збігається з динамікою титрів циркулюючого інтерферону(у кишечнику максимум продукції інтерферону відзначається через 4 год); в терапевтичних дозах є нетоксичним препаратом, який майже не накопичується в організмі; не має мутагенних, тератогенних та канцерогенних властивостей, не має ембріотоксичної дії; найбільша ефективність досягається при його призначенні не пізніше 4-го дня від початку г. (Гострий) інфекції; з профілактичною метою може застосовуватися у будь-які терміни; через 24 год (Година) після введення в організм накопичується у печінці, менше - в легенях, тимусі, селезінці, нирках, лімфовузлах; низькі концентрації препарату відзначаються в жировій тканині, серці, м’язах, сім’яниках, мозку, плазмі крові.

Показання для застосування ЛЗ: профілактично та з лікувальною метою при грипі та інших ГРВІ (гості респіраторно-вірусні інфекції), герпесі, а також при лікуванні урогенітального хламідіозу.

Спосіб застосування та дози ЛЗ: лікування грипу та ГРВІ (гості респіраторно-вірусні інфекції) дорослим - у перші 2 дні – по 2 табл. (Таблетки) 3 р/добу (кількість разів на добу), у наступні 2 дні - по 1 табл. (Таблетки) 3 р/добу (кількість разів на добу); загальна тривалість курсу лікування становить - 4 дні; лікування герпесу дорослим призначають по 2 табл. (Таблетки) 3 р/добу (кількість разів на добу) протягом 5 днів; лікування урогенітального хламідіозу дорослим призначають по 2 табл. (Таблетки) 3 р/добу (кількість разів на добу) протягом 5 днів; профілактика ГРВІ (гості респіраторно-вірусні інфекції) у дорослих проводиться 7-денними циклами: два дні - 2 табл. (Таблетки) 1 р/добу (кількість разів на добу), наступні 5 днів - перерва, потім цикл повторюється; тривалість профілактичного курсу - від одного тижня до декількох місяців.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: АР (алергічні реакції).

Протипоказання до застосування ЛЗ: гіперчутливість до препарату; періоди вагітності та лактації.

Форми випуску ЛЗ: табл. по 12 мг.

Візаємодія з іншими лікарськими засобами

З іншими противірусними препаратами, імуномодуляторами та різноманітними а/б (Антибіотик) та антибактеріальними - адитивний ефект.

Особливості застосування у жінок під час вагітності та лактаціїї

Вагітність: Протипоказаний.
Лактація: Протипоказаний.

Особливості застосування у дітей та осіб похилого віку

Діти, до 12 років: Профілактичний та лікувальний ефект не вивчався.
Особи похилого та старечого віку: Спеціальних рекомендацій немає

Застереження щодо застосування

Інформація для лікаря: Для досягнення лікувального ефекту прийом препарату починати не пізніше четвертого дня від появи перших симптомів вірусного захворювання.
Інформація для пацієнта: Спеціальних рекомендацій немає