Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Ліастен (Liastenum)

Категорія: Імуномодулятори та протиалергічні засобиІмуномодуляториПрепарати бактеріального походженняЛіастен

Ліастен (Liastenum)

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • ЛІАСТЕН / LIASTENUM Бактеріальний препарат імуномодулюючої дії, ДП "Ензим", Україна

Інструкція для застосування: Ліастен (Liastenum)

Фармакотерапевтична група: L03A - цитокіни та імуномодулятори

Основна фармакотерапевтична дія: імуномодулююча дія; імуномодулятор природного походження з широким спектром дії» являє собою фрагмент клітинної стінки лактобактерій» стимулює функцію макрофагів і нормалізує кількість т-лімфоцитів; активує клітини моноцитарно-макрофагального ряду, фагоцитоз, підвищує активність лізосомальних ферментів, продукцію активних форм кисню, посилює цитотоксичних ефект макрофагів по відношенню до пухлинних клітин; підсилює синтез прозапальних цитокінів; імуномоделююча активність проявляється також в тому, що препарат зберігає ендокринну функцію тимусу, в деяких випадках знижує рівень циркулюючих імунних комплексів; сприяє стимуляції лейкопоеза, має слабкий ефект анти метастатичної та протипухлинної дії, зменшує побічні ефекти хіміо- та променевої терапії; не має ембріотоксичної, мутагенної та тератогенної дії.

Показання для застосування ЛЗ: вторинний імунодефіцит і лейкопенія, зокрема при хіміо- та променевій терапії онкологічних хворих та хворих на лейкоз з метою зниження токсичної дії цитостатиків; хірургічне лікування онкологічних захворювань; г. (Гострий) та хр. (Хронічний) бактеріальні захворювання, а також лейкопенія різного походження.

Спосіб застосування та дози ЛЗ: вводять п/ш (підшкірне введення) або в/м (внутрішньом’язеве введення); звичайна добова доза препарату для дорослих осіб становить 0,002 г; на курс використовується 3-5 ін'єкцій з інтервалом 5-7 діб; за необхідності повторні курси проводяться через 3-6 та 12 місяців.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: короткочасне незначне підвищення (Температура) тіла, виникнення місцевих реакцій, болю у суглобах.

Протипоказання до застосування ЛЗ: гіперчутливість до компонентів препарату та аутоімунні хвороби.

Форми випуску ЛЗ: порошок для приготування р-ну для ін’єкцій, що містить 0,002 г активної речовини.