Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Біфіформ (Bifi-Form) **

Категорія: Імуномодулятори та протиалергічні засобиІмуномодуляториПрепарати бактеріального походженняБіфіформ

Біфіформ (Bifi-Form) **

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • БІФІФОРМ®, Ферросан А/С/Фарма Вінчі А/С, Данія/Данія
  • БІФІ-ФОРМ®, Ферросан А/С, Данія

Ціни в аптеках:

Інструкція для застосування: Біфіформ (Bifi-Form)

Фармакотерапевтична група: А07F - антидіарейні мікробні препарати.

Основна фармакотерапевтична дія: утворює сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори кишечника; 2 види молочнокислих бактерій, що входять до складу препарату, мають властивість пригнічувати ріст патогенних бактерій шляхом продукції антибактеріальних субстанцій, але в основному за рахунок продукції молочної й оцтової кислот, у такий спосіб знижуючи рН середовища в кишечнику; у зв’язку зі здатністю колонізувати кишечник лактобактерії є природними конкурентами за місце в мікробіоценозі і за харчовий субстрат, і, таким чином, вони пасивно витісняють патогенні бактерії і відновлюють нормальний баланс мікрофлори кишечнику.

Показання для застосування ЛЗ: профілактика і лікування дисбактеріозу кишечнику різної етіології (під час лікування а/б (Антибіотик), сульфаніламідами; при гастроентериті, коліті, гіпо- і анацидних станах); діарея, метеоризм; у комплексній терапії алергічних захворювань шкіри.

Спосіб застосування та дози ЛЗ: дорослим і дітям від 2 років - по 1 капс. (капсули) 2 р/добу (кількість разів на добу), незалежно від прийому їжі; доза може бути збільшена до 4 капс./добу; дітям від 2 до 6 місяців - по 0,5 капс. (капсули) 2 р/добу (кількість разів на добу), дітям від 6 місяців до 2 років - по 1 капс. (капсули) 2 р/добу (кількість разів на добу).

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: не відома.

Протипоказання до застосування ЛЗ: не відомі.

Форми випуску ЛЗ: капс. (капсули) тверді, кислотостійкі ; капс. (капсули) тверді, кишковор-нні

Візаємодія з іншими лікарськими засобами

Приймати не раніше, ніж за 3 год (Година) після прийому а/б