Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Лактобактерин (Lactobacterinum)

Категорія: Імуномодулятори та протиалергічні засобиІмуномодуляториПрепарати бактеріального походженняЛактобактерин

Лактобактерин (Lactobacterinum)

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • Лактобактерин сухий, ЗАТ "Харківське підприємство по виробництву імунобіологічних та лікарських препаратів "Біолік", Україна
  • Лактобактерин сухий, Федеральне державне унітарне підприємство "Науково-виробниче об'єднання по медичним імунобіологічним препаратам "Мікроген" МОЗ Російської Федерації, м. Перм, Росія

Ціни в аптеках:

Інструкція для застосування: Лактобактерин (Lactobacterinum)

Фармакотерапевтична група: А07FА01 - антидіарейні мікробні препарати.

Основна фармакотерапевтична дія: мають антагоністичну активність відносно па­тогенних і умовно-патогенних м/о (Мікроорганізм), та утворюють сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори кишечнику.

Показання для застосування ЛЗ: лікування дорослих і дітей, починаючи з перших місяців життя, що стра­ждають хр. (Хронічний) колітами різної етіології, у тому числі неспецифічними виразковими колітами, соматичними захворюваннями, ускладненими дисбактеріозами, що виникли в результаті застосування а/б (Антибіотик), сульфаніла­мідних препаратів і інших причин; осіб, що перенесли г. (Гострий) кишкові інфек­ції, при наявності дисфункцій кишечнику або виділенні патогенних і умовно-патогенних бактерій, а також в акушерсько-гінекологічній практиці для сана­ції статевих шляхів при неспецифічних запальних захворюваннях геніталій та передпологовій підготовці вагітних групи "ризику" із порушенням чистоти вагінного секрету до Ш-ІV ступеню.

Спосіб застосування та дози ЛЗ: капс. (капсули) при кишкових захворюваннях застосовують перорально; необхідну кількість капс. (капсули) слід вживати за 40 хв (Хвилина) - 1 год (Година) до їжі 2-3 р/добу (кількість разів на добу); рекомендовані дози: дітям старше 3 років - по 4-10 капс. (капсули); дорослим - по 6-10 капс. (капсули); добові дози для дорослих і дітей в залежності від віку: дітям до 6 місяців - по 1-2 дози; від 6 місяців до 1 року - по 2-3 дози; від 1 року до 3 років - по 3-4 дози; старше 3 років - по 4 – 10 доз; дорослим - по 6 -10 доз; добові дози можна ділити на 2-3 прийоми; тривалість застосування: при затяжному і хр. (Хронічний) перебігу дизентерії, післядизентерійному коліті, доліковуванні реконвалесцентів після ГКІ, а також при тривалій кишковій дисфункції не встановленої етіології лікування проводять не менше 4-6 тижнів; при неспецифічному виразковому коліті, а також хр. (Хронічний) колітах і ентероколітах лікування проводять до 1,5-2 місяців; при дисбактеріозах різної етіології лікування проводять протягом 3 - 4 тижнів; для закріплення отриманого клінічного ефекту через 10-14 днів після закінчення курсу лікування при відсутності повної нормалізації мікрофлори призначають підтримуючі дози препарату (половину денної дози) протягом 1-1,5 місяців; при захворюваннях, що протікають із рецидивами, доцільні повторні курси лікування.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: не виявлена.

Протипоказання до застосування ЛЗ: не встановлені.

Форми випуску ЛЗ: ліофілізат для приготування суспензії для внутрішнього прийому і місцевого застосування по 5 доз у фл. (Флакон); ліофілізована біомаса по 3 та 5 доз у фл.