Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Мумійо (Mumijo) **

Категорія: Імуномодулятори та протиалергічні засобиІмуномодуляториІншіМумійо

Мумійо (Mumijo) **

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • МУМІЙО, ВАТ "Монфарм", м. Монастирище, Черкаська обл, Україна
  • МУМІЙО ТЯНЬ-ШАНЬ, Приватне підприємство "ОСІРІС", м. Дніпропетровськ/ТОВ "Алтей", Україна/Киргизстан

Ціни в аптеках:

Інструкція для застосування: Мумійо (Mumijo)

Фармакотерапевтична група: А16АХ10 - засоби, що впливають на травну систему і метаболічні процеси.

Основна фармакотерапевтична дія: містить комплекс біологічно активних речовин органічного (похідні оксикумарину, кислота бензоламінооцтова, кислота бензойна, стероїди, фосфоліпіди, альбумін, камеді, гуміновані речовини, смоли і смолоподібні речовини, амінокислоти: аспарагінова, гліцин, серин, лізин, аланін, аргінін, лейцин, тирозин, фенілаланін, глютамінова кислота, метінін, валін, триптофан, органічні кислоти: адипінова, бурштинова, лимонна, щавелева; вітаміни Р, В1, В6, В12) та неорганічного (мікро- та макроелементи: мідь, залізо, марганець, цинк, кобальт, калій, кальцій, фосфор, магній, олово, алюміній, кадмій, хлор, вісмут, нікель, титан, молібден, ванадій, кремній, свинець, натрій, бор, берилій та ін.) походження; природні компоненти, що входять до складу препарату, беруть участь у регуляції обмінних процесів в організмі; сприяють прискоренню репаративних та адаптивних реакцій, позитивно впливають на стан імунної системи (індукують продукцію ендогенних інтерферонів і природних кілерів) і функцію печінки; під дією препарату нормалізується вміст холестерину, ліпідів різної щільності у плазмі крові, рівень гемоглобіну, еритроцитів, лейкоцитів.

Показання для застосування ЛЗ: у складі комплексної терапії виразкової хвороби шлунка та ДПК (дванадцятипала кишка), ерозивних захворювань ШКТ (шлунково-кишковий тракт) (езофагіти, гастрити, бульбіти, коліти, парапроктити, геморой і тріщини прямої кишки, виразково-некротичні ураження прямої кишки), холециститах, гепатитах; захворювання органів дихання запального характеру; переломи кісток, які повільно зростаються, рани, що погано загоюються, опіки, пролежні, трофічні виразки; радикуліти, невралгії, неврити периферичні нервів, хр. (Хронічний) недостатності мозкового кровообігу; порушення ліпідного обміну, в тому числі осіб літнього віку; для підвищення загальної резистентності організму, поліпшення процесів адаптації і підвищення опірності організму до несприятливих факторів довкілля.

Спосіб застосування та дози ЛЗ: внутрішньо за 10–15 хв (Хвилина) до прийому їжі дорослим – по 1 табл. (Таблетки) (0,2 г) на добу; дітям, віком з 3–х до 9 років – по 0,1 г, з 10 років – по 0,2 г на добу протягом одного місяця; за необхідності курс лікування повторюється через 4–6 місяців; при загостренні захворювань - дорослим по 1 табл. (Таблетки) 2 р/добу (кількість разів на добу) протягом 2–3 тижнів залежно від тяжкості захворювання, а потім – по 1 табл. (Таблетки) на день протягом 3–4 тижнів; свічки ректальні профілактично призначають дорослим по 1 супозиторію 1 р/добу (кількість разів на добу) протягом одного місяця; за необхідності курс лікування повторити через 4-6 місяців; при загостренні захворюваннь - дорослим – по 1 супозиторію через кожні 12 год (Година) протягом 10 днів, потім, після 7-денної перерви повторюють 10-денний курс лікування; дітям від 2 років – по 1 супозиторію на добу протягом 10 днів (за необхідності курс лікування можна повторити).

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: АР (алергічні реакції) (шкірні висипи, свербіж).

Протипоказання до застосування ЛЗ: гіперчутливість до препарату; застосування свічок ректальних протипоказано дітям віком до 2 років.

Форми випуску ЛЗ: супозиторії ректальні по 0,2 г; табл. (Таблетки) по 0.2 г.

Особливості застосування у жінок під час вагітності та лактаціїї

Вагітність: Лікування проводиться в випадках, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.
Лактація: Лікування проводиться в випадках, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для дитини 

Особливості застосування у дітей та осіб похилого віку

Діти, до 12 років: Досвіду застосування у дітей молодше 3-х років немає.
Особи похилого та старечого віку: Вікових обмежень щодо застосування немає