Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Фулвестрант (Fulvestrant)

Категорія: Лікарські засоби для лікування злоякісних новоутвореньЛікарські засоби, що використовуються для гормональної терапії злоякісних новоутвореньАнтагоністи гормонів та подібні лікарські засобиАнтиестрогениФулвестрант

Фулвестрант (Fulvestrant)

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • ФАЗЛОДЕКС, Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ і Ко КГ, Німеччина

Ціни в аптеках:

Інструкція для застосування: Фулвестрант (Fulvestrant)

Фармакотерапевтична група: L02BA03 - засоби, що застосовуються при гормональній терапії.

Основна фармакотерапевтична дія: антагоніст естрогенного рецептору, що конкурентно зв’язується з естрогенними рецепторами за ступенем спорідненості, що може бути порівняно з цим показником естрадіолу. Фульвестрант, не маючи будь-якої часткової агоністичної (естрогеноподібної) активності, блокує трофічну дію естрогенів; механізм дії пов’язанний з пригніченням активності та деградацією естроген-рецепторів (ER).

Показання для застосування ЛЗ: місцево-прогресуючий або метастатичний рак молочної залози з позитивними рецепторами естрогенів у жінок в постменопаузі при прогресуванні захворювання після або на фоні терапії анти естрогенами БНФ

Спосіб застосування та дози ЛЗ: дорослі жінки (включаючи осіб похилого віку) - рекомендована доза становить 250 мг/добу 1 раз на місяць в/м (внутрішньом’язеве введення).

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: припливи, шлунково-кишкові розлади, включаючи нудоту, блювання, діарею та анорексію; підвищений рівень печінкових ферментів; висипи; інфекції сечовивідних шляхів; венозна тромбоемболія; реакції на місці ін’єкції, включаючи тимчасовий біль та запалення, а також головний біль, астенія, біль у спині.

Протипоказання до застосування ЛЗ: гіперчутливість до препарату; період вагітності та годування груддю; тяжка печінкова недостатність.

Форми випуску ЛЗ: р-н для ін'єкцій, 50 мг/мл по 5 мл (250 мг) у попередньо заповнених шприцах.

Візаємодія з іншими лікарськими засобами

За відсутності досліджень несумісності не змішувати з іншими ЛЗ

Застереження щодо застосування

Інформація для лікаря: З обережністю при лікуванні пацієнтів, які страждають на кровоточивий діатез, тромбоцитопенію, приймають антикоагулянти. У жінок, які страждають на прогресуючий рак грудей, спостерігаються тромбоемболічні явища. Існує потенційний ризик розвитку остеопорозу.
Інформація для пацієнта: У випадку астенії під час керування автомобілем або використання механізмів, дотримуватися обережності.