Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Ацетилсаліцилат лізину (Acetylsalicylate lysine) **

Категорія: Лікарські засоби для надання паліативної та хоспісної допомогиЗасоби, які діють на нервову системуАнальгетичні засобиНеопіоїдні анальгетики (інші анальгетики та антипіретики)Саліцилова кислота та її похідніАцетилсаліцилат лізину

Ацетилсаліцилат лізину (Acetylsalicylate lysine) **

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • АЦЕЛІЗИН, ВАТ "Київмедпрепарат", м. Київ, Україна

Ціни в аптеках:

Інструкція для застосування: Ацетилсаліцилат лізину (Acetylsalicylate lysine)

Фармакотерапевтична група: N02BA17 - анальгетики та антипіретики. Ацетилсаліцилат лізину.

Показання для застосування ЛЗ: біль різного генезу: головний, вушний і зубний біль, міалгії, невралгії, артралгії, біль у післяопераційному періоді, як жарознижуючий засіб при гарячкових станах різної етіології, як антиагрегаційний засіб для профілактики тромбозів у кардіології та неврології, а також для профілактики порушень мікроциркуляції.

Спосіб застосування та дози ЛЗ: застосовують під наглядом лікаря. Вводять в/м (внутрішньом’язеве введення) (глибоко) і в/в (внутрішньовенне введення). Для в/м (внутрішньом’язеве введення) введення вміст флакона р-няють безпосередньо перед застосуванням: 1 г (1 флакон) - у 5 мл води для ін’єкцій, збовтуючи до повного розчинення порошку. Для профілактики тромбозу препарат вводять в/м (внутрішньом’язеве введення) (глибоко) по 0,5-3 мл р-ну 1 р/добу (кількість разів на добу) або через добу. Курс лікування - до 5 ін’єкцій, після чого при необхідності можна переходити на прийом кислоти ацетилсаліцилової внутрішньо. Разова доза і частота повторних ін’єкцій препарату визначаються динамікою даних лабораторного обстеження показників гемостазу після першого введення. При в/в (внутрішньовенне введення) введенні для профілактики тромбозу перевага надається повільному вливанню препарату. Перед застосуванням 1 г (1 флакон) - р-няють у 5 мл води для ін’єкцій, збовтуючи до повного розчинення порошку, приготований р-н вводять на 150-200 мл 5% р-ну глюкози або 0,9% р-ну натрію хлориду зі швидкістю 1 мл / хвилину. Для зниження температури тіла при пропасниці вводять в/м (внутрішньом’язеве введення) по 1-2 г 1-3 р/добу (кількість разів на добу). Як знеболюючий засіб вводять в/м (внутрішньом’язеве введення) або в/в (внутрішньовенне введення) по 1-2 г 1-3 р/добу (кількість разів на добу). При необхідності дозу можна збільшити до 10-20 г в/м або в/в (внутрішньовенне введення) на добу. Дітям 4-6 років вводять в/м (глибоко) по 10-25 мг /кг на добу, від 6 до 10 років - по 0,25-0,5 г на добу, старше 11 років - по 0,5-1 г на добу, 1-2 р/добу (кількість разів на добу). Максимальна добова доза для дорослих становить 20 г Курс лікування 3-10 днів.

Форми випуску ЛЗ: порошок для р-ну для ін'єкцій по 1,0 г.