Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Продукти життєдіяльності лактобактерій (Lactobacillus helveticus) **

Категорія: ГастроентерологіяПробіотикиПребіотикиПродукти життєдіяльності лактобактерій

Продукти життєдіяльності лактобактерій (Lactobacillus helveticus) **

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • ХІЛАК, Меркле ГмбХ, Німеччина

Ціни в аптеках:

Інструкція для застосування: Продукти життєдіяльності лактобактерій (Lactobacillus helveticus)

Фармакотерапевтична група: А07FA05 - антидіарейні мікробні препарати.

Основна фармакотерапевтична дія: завдяки тому, що препарату містить біосинтетичну молочну кислоту та її буферні солі, нормалізується кислотність у ШКТ (шлунково-кишковий тракт), яка лишається постійною, незалежно від того, підвищену або знижену кислотність має пацієнт; введенням до складу препарату численних продуктів обміну фізіологічних кишкових мікробів (виробників молочної кислоти, а також Гр(+) і Гр(-) симбіонтів тонкого та товстого кишечнику) можна зберегти фізіологічні функції слизової оболонки кишечнику та сприяти відновленню його нормальної флори; летючі кислоти жирного ряду роблять можливими не тільки профілактику, але і відновлення ушкодженого кишкового середовища при інфекційних шлунково-кишкових захворюваннях, вони також сприяють всмоктуванню води та важливих електролітів (натрій, хлор); препарат скорочує час виведення сальмонел у немовлят після сальмонельозного ентериту; дія базується на тому, що краплі сприяють росту ацидофільної анаеробної кишкової флори, яка є антагоністом сальмонел; краплі потрапляють до ШКТ (шлунково-кишковий тракт), нормалізуючи мікрофлору, рН та водно-електролітний баланс у просвіту кишечнику.

Показання для застосування ЛЗ: відновлення нормальної флори кишечнику при дисбіозах; с-м (Синдром) старечого кишечнику (хр., атрофічні ентероколіти, коліти); розлади з боку ШКТ (шлунково-кишковий тракт), викликані зміною клімату (“діарея мандрівника”); як супутня терапія при алергічних захворюваннях шкіри (кропив’янка, ендогенно обумовлена хр. (Хронічний) екзема); у комплексному лікуванні г. (Гострий) кишкових інфекцій.

Спосіб застосування та дози ЛЗ: препарат рекомендовано приймати до або під час прийому їди з достатньою кількістю рідини (за винятком молока) 3 р/добу (кількість разів на добу) дорослим і дітям старше 12 років - по 40 60 крап. (Краплі) на прийом; дітям від 2 років - по 20 - 40 крап. (Краплі) на прийом; дітям до 2 років - по 15 - 30 крап. (Краплі) на прийом; після покращання стану добова доза може бути зменшена вдвічі; особам, які мають підвищенну кислотність шлунка, і як наслідок пов’язану з цим печію, рекомендується обов’язково розподіляти добову дозу на 3 прийоми; тривалість лікування залежить від тяжкості перебігу хвороби.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: реакція гіперчутливості у вигляді шкірних реакцій.

Протипоказання до застосування ЛЗ: гіперчутливість до препарату.

Форми випуску ЛЗ: краплі оральні, р-н по 30 мл , по 100 мл у фл.