Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Штучні сльози (Tears naturales) **

Категорія: ОфтальмологіяІнші лікарські засоби, що використовуються для лікування очних хворобЗволожуючі та в’яжучі очні засоби (штучні сльози)Штучні сльози

Штучні сльози (Tears naturales) **

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • ШТУЧНІ СЛЬОЗИ, Алкон-Куврьор, Бельгія

Ціни в аптеках:

Інструкція для застосування: Штучні сльози (Tears naturales)

Фармакотерапевтична група: S01ХA20 - штучні замінники слізної рідини

Основна фармакотерапевтична дія:містить декстран 70 та гіпромелозу, водорозчинну полімерну систему, яка змішується з природними сльозами для забезпечення зволоження рогівки; забезпечує створення шару на поверхні рогівки, підвищує стабільність слізної плівки завдяки фізіологічній сумісності, утворюючи, природну змащуючу речовину на рогівці,що забезпечує утримання слізної рідини в оці протягом більш тривалого часу, розчин не має високої в’язкості.

Показання для застосування. при патологічних процесах, що супроводжують сухість ока ( кератокон’юнктивіт Сікка та синдром Шегрена, для лікування та полегшення симптомів, пов’язаних з такими станами); для тимчасового полегшення печіння та подразнення, які спричинені сухістю ока, як захист від подальшого подразнення, а також для тимчасового полегшення дискомфорту, спричиненого незначними подразненнями ока або впливом на нього вітру чи сонця.

Спосіб застосування та дози. Закапувати по 1 – 2 краплі ШТУЧНИХ СЛІЗ II у кон’юнктивальний мішок ураженого ока(очей) при необхідності.

Побічна дія. дискомфорт в очах, подразнення та гіперемя очей.

Протипоказання. підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Форми випуску ЛЗ: краплі очні по 5 мл, або по 10 мл, або по 15 мл у фл.-крапельницях