Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Антраль (Antral) **

Категорія: Психіатрія, наркологіяЗасоби, що застосовуються в наркологіїІнші засоби, що застосовуються в наркологіїАнтраль

Антраль (Antral) **

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • АНТРАЛЬ®, ВАТ "Фармак", м. Київ, Україна

Ціни в аптеках:

Інструкція для застосування: Антраль (Antral)

Фармакотерапевтична група: А05ВА50 - гепатотропні препарати.

Основна фармакотерапевтична дія: властива пролонгована протизапальна, знеболювальна, жарознижувальна дія, а також імуномодулюючі властивості, противірусна активність відносно вірусів гепатиту А, Е та В; в умовах г. (Гострий), підгострого та хр. (Хронічний) ушкодження печінки різними ксенобіотиками та їх комбінаціями сприяє послабленню наслідків дії гепатотоксинів, активізації репаративних процесів у гепатоцитах і практичній нормалізації показників структурно-функціонального стану печінки, інгібує процеси перекисного окиснення ліпідів у крові і тканинах, підтримує активність антиоксидантних систем організму, зумовлює стабілізацію структури печінки та мембран гепатоцитів.

Показання для застосування ЛЗ: дорослим і дітям для лікування: г. (Гострий) і хр. (Хронічний) гепатитів різного ґенезу; жирової дистрофії та цирозів печінки; запальних захворювань жовчного міхура, підшлункової залози. Для профілактики захворювань печінки внаслідок негативної дії токсинів різноманітної етіології.

Спосіб застосування та дози ЛЗ: призначають внутрішньо після їди, 3 р/добу: дорослим та дітям віком старше 10 років – по 200 мг на прийом, дітям віком 4-10 років – по 100 мг на прийом; тривалість лікування залежить від тяжкості хвороби; середній курс лікування становить 3-4 тижні, який слід повторити після 3-4– тижневої перерви.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: диспептичні явища, що проходять після відміни препарату.

Протипоказання до застосування ЛЗ: порушення видільної функції нирок, гіперчутливість до компонентів препарату, дитячий вік до 4 років.

Форми випуску ЛЗ: табл. (Таблетки), вкриті оболонкою, по 0,1г, по 0,2 г