Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Еритроміцин (Erythromycin) *

Категорія: ДерматовенерологіяЛікарські засоби для лікування вугрів та розацеаЗасоби для зовнішнього застосуванняАнтибактеріальні засобиЕритроміцин

Еритроміцин (Erythromycin) *

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • ЕРИТРОМІЦИН, ВАТ "Нижфарм", м. Нижній Новгород, Російська Федерація

Ціни в аптеках:

Інструкція для застосування: Еритроміцин (Erythromycin)

Фармакотерапевтична група: J01FA01 – антибактеріальні засоби для системного застосування Макроліди.

Основна фармакотерапевтична дія: бактеріостатична, бактерицидна дія; а/б (Антибіотик), що продукується штамами Streрtomyces erythreus; механізм антибактеріальної дії базується на гальмуванні біосинтезу білка в клітині; діє бактеріостатично відносно грам (+) бактерій: грам (+) коки, Staph. spр. (є опорні штами, особливо серед MRSA), Str. spр. (група А, B, C, G), Str. pneumoniae, Corynobacterium spp., Bacillus anthracis; маючи на увазі змінну активність відносно Haemophilus influenzae, а/б (Антибіотик) не повинен застосовуватися при лікуванні інфекцій дихальних шляхів, викликаних Haemophilus.

Показання для застосування ЛЗ: інфекції шкіри, м’яких тканин, гнійничкові захворювання, інфіковані рани, опіки, пролежні, трофічні виразки, юначі вугрі БНФ (рекомендація до застосування ЛЗ у Британському Національному Формулярі, 60 випуск), еритразма.

Спосіб застосування та дози ЛЗ: застосовують зовнішньо - наносять на уражені місця 2–3 р/добу (кількість разів на добу) БНФ (рекомендація до застосування ЛЗ у Британському Національному Формулярі, 60 випуск), при опіках – 2–3 рази на тиждень; можливе застосування у дітей від народження; тривалість лікування встановлюється індивідуально залежно від перебігу захворювання.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: свербіж, почервоніння шкіри, печіння, лущення шкіри. АР (алергічні реакції).

Протипоказання до застосування ЛЗ: гіперчутливість до препарату.

Форми випуску ЛЗ: мазь для зовнішнього застосування, 10 000 ОД/1 г по 15 г у тубах.

Комбіновані препарати, що містять Еритроміцин