Державний формуляр лікарських засобів
 

Навігація

Первинна допомога

За напрямком медицини


Ніфурател (Nifuratel)

Категорія: Акушерство, гінекологіяПротимікробні та антисептичні засобиІнші антимікробні та антисептичні засобиНіфурател

Ніфурател (Nifuratel)

Препарат випускається під торгівельними назвами:

  • МАКМІРОР, Доппель Фармацеутіці C.р.Л., Італія
  • МАКМІРОР, Полі Індустрія Кіміка С.п.А., Італія

Ціни в аптеках:

Інструкція для застосування: Ніфурател (Nifuratel)

Фармакотерапевтична група: G01AX05 – протимікробні та антисептичні засоби для застосування при захворюваннях сечостатевої системи.

Основна фармакотерапевтична дія: похідне нітрофурану високоефективний щодо бактеріальних, протозойних та грибкових збудників; має високу ефективність та низьку токсичність, що обумовлює широкий спектр його клінічного застосування; ефективний проти м/о (Мікроорганізм), які спричиняють захворювання сечостатевої системи; механізм дії полягає у взаємодії з бактеріальними ферментами; антибактеріальний спектр дії включає Гр(+) та Гр(-) аеробні та анаеробні бактерії такі, як: Gardenerella vaginalis, E. coli, Shigella, Salmonella spp, Bacillus spp, Proteus, Klebsiella pneumoniae; є препаратом вибору для терапії сальмонельозів, шигельозів та інших кишкових бактеріальних інфекцій; активний відносно Trichomonas vaginalis, високоактивний щодо грибів роду Candida, ефективний по відношенню до штамів H. pylori, які резистентні до метронідазолу.

Фармакодинаміка, фармакокінетика, біоеквівалентність для аналогів:; при пероральному прийманні швидко абсорбується із ШКТ (шлунково-кишковий тракт); проникає через гематоенцефалічний і гематоплацентарний бар’єр, виділяється з грудним молоком; метаболізується в печінці та м’язовій тканині; повністю виводиться із організму нирками (30 - 50% у незміненому вигляді), тим самим спричиняє антибактеріальну дію у сечовидільному тракті.

Показання для застосування ЛЗ: вульво-вагінальні інфекції, спричинені чутливими до препарату збудниками (патогенними м/о (Мікроорганізм), кандидами, трихомонадами, хламідіями).

Спосіб застосування та дози ЛЗ: всередину: вульво-вагінальні інфекції - дорослим призначають по 4 - 6 табл. (Таблетки) на добу по 400 мг на 1 прийом, 2 - 3 р/добу (кількість разів на добу); тривалість лікування - 7 днів, якщо лікування не дало бажаних результатів, рекомендується продовжити курс лікування; статевий партнер – по 1 табл. (Таблетки) 3 р/добу (кількість разів на добу) протягом 7 днів; дівчатам віком від 10 років і старше рекомендовано 10 мг/кг/добу у 2 прийоми, тривалість лікування - 7 днів.

Побічна дія та ускладнення при застосуванні ЛЗ: нудота, блювання, гіркота у роті, діарея; АР (алергічні реакції) - шкірні висипання, свербіж.

Протипоказання до застосування ЛЗ: гіперчутливість до препарату; дитячий вік до 6 років.

Форми випуску ЛЗ: табл. (Таблетки), вкриті оболонкою, по 200 мг

Візаємодія з іншими лікарськими засобами

Небажаних ефектів при одночасному застосуванні з іншими ЛЗ (лікарський засіб) не спостерігалось.

Особливості застосування у жінок під час вагітності та лактаціїї

Вагітність: Не рекомендується
Лактація: Не рекомендується

Особливості застосування у дітей та осіб похилого віку

Діти, до 12 років: Дитячий вік до 6 років протипоказаний.
Особи похилого та старечого віку: Спеціальних рекомендацій немає

Застереження щодо застосування

Інформація для лікаря: Спеціальних рекомендацій немає
Інформація для пацієнта: Утримуватися від вживання алкоголю – може спричинити погане самопочуття і нудоту. Статевий партнер також повинен пройти курс лікування препаратом